O nás

Společnost VOKSYS je na trhu informačních a komunikačních technologií od roku 1997. Již v prvních letech jsme dbali na to, abychom našim klientům poskytovali komplexní služby v oblasti IT infrastruktury a i v navazujících oblastech.

Naší filozofií vždy bylo dodávat našim zákazníkům kompletní funkční řešení, u kterého garantujeme výslednou funkcionalitu. Vždy se snažíme pochopit podnikání našich klientů a navrhovat jim taková řešení, která jim umožní rychlý a dynamický rozvoj v jejich oblasti podnikání. Naším cílem je stát se našim klientům dlouhodobým partnerem, na kterého se budou moci spolehnout zejména v rozhodujících situacích.

Více informací naleznete na našem hlavním webu www.voksys.cz.

S námi budou informační technologie oporou Vašeho podnikání.

V současné době poskytujeme naše služby více než 120 klientům z řad menších, středních i korporátních a nadnárodních společností. Celkem máme ve správě svěřeny stovky serverů a pracovních stanic. Našimi klienty nejsou pouze společnosti z České republiky, ale i z dalších zemí Evropské unie. S našimi klienty jsme schopni komunikovat v anglickém jazyce na všech firemních úrovních.

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Jsme absolventy řady IT kurzů a certifikačních zkoušek. Jsme dlouholetými partnery mnoha významných IT společností. Máme standardizované vnitrofiremní procesy na úrovni ISO 9001.

Certifikace a partneři

Microsoft Certified Partner
Microsoft Certified Partner
Gold Partner ESET
Gold Partner ESET
HP Business Partner
HP Business Partner
ZYXEL Premium Partner
ZYXEL Premium Partner
Dell Partner
Dell Partner